
Nakon adventskih aktivnosti u Rastovcima Novotravničani su dio božićne atmosfere "potražili" i u Nević Polju gdje se u organizaciji Udruge "Uvijek mladi" održalo adventsko druženje uz sadržajan program.
Program u Nević Polju započeo je opijelom za poginule branitelje u Domovinskom ratu, a sumještani i drugi Novotravničani položili su vijence i zapalili svijeće na Spomen obilježju u ovom mjestu.


Nakon toga u kapelici je uslijedila sveta misa koju je predvodio fra Marinko Didak, župnik župe Dolac, kojoj ovo mjesto inače i pripada.
Pri završetku svete mise vjernici i svi drugi ljudi dobre volje imali su priliku kušati razne božićne delikatese koje su pripremili vrijedni domaćini.









Cijelu galeriju s Adventa u Nević Polju možete pogledati OVDJE
Notra.ba

