
Djelatnici i studenti Sveučilišta Vitez posjetili su tijekom vikenda štićenike Javne ustanove "Duga" Novi Travnik..
Tijekom predbožićnog i prednovogodišnjeg vremena odlučili su svoje vrijeme pokloniti najljepšim i najiskrenijim osmijesima.
Pored igračaka, slatkiša i drugih stvari djelatnici i studenti ovog sveučilišta sa sobom su u Dugu ponijeli note i glazbu, a zauzvrat su dobili veliko hvala prijateljskim i najiskrenijim zagrljajima.
Predblagdansko vrijeme pravi smisao poprima tek ukoliko smo spremni njegove najljepše trenutke podijeliti s drugima, stoga dijelite, makar to bili i "samo" osmijesi!
Bravo za Sveučilište Vitez!







Notra.ba

